מצלמות נסתרות לבית ולעסק

מצלמות נסתרות לבית ולעסק

מצלמות נסתרות מאפשרות לצלם באופן סמוי אנשים בסיטואציות שונות. מצלמות אלו משמשות גופים שונים ואנשים פרטיים. צילומים במצלמה נסתרת על פי כללי החוק מספקים מידע והוכחות שאותם אין אפשרות לקבל באמצעים אחרים.

לתמונות ולסרטי הווידאו המצולמים בסתר ערך בחקירות ובמסגרות משפטיות. פעמים רבות, מצלמות נסתרות משמשות כחלק מהערכות לצבירת ראיות או הבאת הוכחות. הן תומכות בתהליכים ומאפשרות לזרז הבאת מידע במקרים של פגיעה או נזק.

מדובר במצלמות וידאו או סטילס זעירות ומשוכללות שמאפשרות צילום איכותי מזוויות לא רגילות. המצלמות מוטמנות במקומות מוסווים עם אפשרויות להפעלה ידנית או מרחוק. עם רעיונות עיצוב והסוואה מגוונים במיוחד, וטכנולוגיה מודרנית שמאפשרת לפתח מצלמות זעירות. מצלמה נסתרת לבית אפשר להסוות במכשירים אלקטרוניים למשל דיסק און קי, בחפצים ביתיים, כגון מצלמה מוסלקת בוו תלייה לבגדים, באביזרים יום-יומיים, כגון מצלמה נסתרת WIFI בגלאי עשן או מצלמה מוסתרת במפסק. מצלמות נסתרות ניתן להסוות באביזרים, תכשיטים או בתיק אופנתי.

בעזרת מצלמות נסתרות אפשר לצלם בכל מקום כמעט, בחדר או בחלל סגור, במהלך פגישות ובנסיעות. מגוון אפשרויות הצילום גדול במיוחד, וזה תוך שמירה על איכות הצילום והרזולוציה של התמונות והוידאו. כמו כן אפשר לבחור במצלמה נסתרת בהתאם לתכונות חיוניות, כגון משך זמן הסוללה, שעות היום או הלילה, רזולוציית הצילום, אופן שידור התמונות ועוד.

לרשותכם מגוון דגמים לבית ולרכב של מצלמות נסתרות איכותיות ונוחות להפעלה, בין שמצלמה לצילום בצפייה ישירה או הקלטה, לצילום יום או לילה, מצלמה זעירה במיוחד המוסווית באביזר ביתי או במכשיר נייד ואפילו בכפתור או בורג, לבית, עם דגמים הכוללים תכונות נוספות כגון הקלטה והקלטת אודיו.

להצעת מחיר/הזמנה/פרטים נוספים: צרו קשר

Hidden Cameras
מקט: article-hidden-cameras

עוד מוצרים בקטגוריית: מצלמות נסתרות