מערכות מיגון לבית ולעסק

מערכות מיגון לבית ולעסק

מערכות מיגון מספקות מענה לצרכי הבטיחות של הבית או מקום העבודה. הן כוללות אמצעים למיגון הכניסות, שטחי הפנים והחדרים, ולמיגון היקפי של המבנה. מערכות אלו כוללות דגמים משוכללים במיוחד, כגון גלאי נפח פנימי שמזהה תנועת אדם לפי שינוי טמפרטורה, אינטרקום לצפייה בשטח חיצוני ועוד.

מערכות מיגון אלו מאפשרות הגנה ממוקדת והיקפית על שטח הפנים, החל באינטרקום בכניסה לבניין ועד גלאי נפח פנימי שמזהה תנועה על פי שינוי טמפרטורה. למערכות אלו מתווספים אמצעי גיבוי, ביניהם סוללות גיבוי למערכות אזעקה קווית, סוללות לגלאי נפח, ומכשירי שלט רחוק. חלק ממערכות המיגון מותאמות באופן שמאפשר להפעיל אותן במשולב, במטרה לחזק את פעולות המיגון, כגון, מכשיר גלאי נפח אלחוטי שמותאם למערכות אזעקה PowerMaster.

הגנה על הבית, הבניין והמשרד מתאפשרת בעזרת מגוון דגמים של מערכות מיגון: מערכת מיגון היקפית, המותקנת להגנה על חלונות ודלתות, גלאים פנימיים, הסורקים את שטח הפנים, מערכות אינטרקום לכניסה, סירנות ואזעקות ועוד. ניתן להגן על המקום בעזרת מערכת מיגון אחת או יותר, וכאמור אפשר לשלב חלק גדול של מערכות אלו להשגת הגנה מרבית. החשיבות של מערכות המיגון נובעת ממיידיות התגובה במקרה של ניסיון חדירה או פגיעה. אפשר למנוע כניסה של גורמים לא רצויים באמצעות אינטרקום לזיהוי מידי של אורחים. לחבר גלאי פנימי בבית למערכת אזעקה או לסירנה חיצונית, או להתחבר לרכזת אבטחה דו-כיוונית ששולחת התרעות מיידיות.

ברשותנו מבחר מערכות מיגון להתקנה בהתאם לצורך, כגון הגנה על הדלת הראשית או מיגון היקפי של דלתות וחלונות המבנה, הגנה על חדרים בבית או על חללי פנים בבניין. המערכות מסונכרנות, מתוחזקות בסוללות חזקות, ובנויות להפעלה נוחה ומיידית.

צרו איתנו קשר עוד היום להתאמת מערכת המיגון המתאימה לכם

להצעת מחיר/הזמנה/פרטים נוספים: צרו קשר

Security Systems
מקט: article-security-systems

עוד מוצרים בקטגוריית: מערכות מיגון