מוצרים ואביזרים להקלטה, האזנה ותיעוד של שיחות טלפון

מוצרים ואביזרים להקלטה, האזנה ותיעוד של שיחות טלפון

האזנה לטלפונים כוללת האזנה לטלפונים קווים, למרכזיות וכמו כן למכשירי טלפון ניידים. ציתות למכשיר טלפון נייח מתאפשר באמצעות התחברות לחוטי הטלפון, למרכזיה או לטלפון הקווי עצמו. האזנה לטלפונים ניידים מתאפשר באמצעות רכיב האזנה שמתקינים במכשיר או באמצעים שונים, ללא צורך בהתקנה במכשיר עצמו. האמצעים לציתות מגוונים ומתוחכמים, למכשירי טלפון אפשר להאזין בלבד, להאזין ולהקליט ואפילו לשדר בזמן אמת למאזין העוקב אחר השיחות.

הקלטה של טלפונים נייחים מבוצעת באמצעות התקנת רכיבי הקלטה ושידור. רכיבי הציתות והמשדרים מעוצבים ומותקנים באופן שמסווה אותם מהעין, למשל משדר המותקן בשקע ADSL. הקלטת שיחות טלפון סלולרי מתאפשרת באמצעות התקנת רכיב במכשיר, אך ישנן אפשרויות נוספות, כגון הורדת תוכנת מעקב למכשיר, התחברות לסלולר ועוד.

ברוב המקרים יש צורך ביותר מהקלטה של שיחת טלפון אחת, ולכך משתמשים במכשירים ייעודיים העוקבים אחר השיחות לצורך האזנה, הקלטה או שידור. המכשירים פועלים למשך זמן של כמה שעות ואפילו לתקופה של כמה חודשים. יש מגוון מוצרים להאזנה ולהקלטת שיחות טלפון בדגמים שונים מתוכם אפשר לבחור את המכשיר המתאים. בין המכשירים אפשר למנות טלרקורדר לטלפון קווי, המקליט ומגבה אוטומטית הקלטות, או מתאם הקלטה לטלפון סלולארי המתחבר לטייפ מנהלים.

לעתים לא מדובר בהאזנה לטלפון אלא בחסימה של שיחות נכנסות תוך זיהוי המטלפן בטלפון סטנדרטיים מתאפשרים אמצעים מצומצמים לזיהוי שיחות נכנסות. לצורך כך קיימים מוצרים שמאפשרים לזהות ולחסום מספרי טלפון של מטלפנים. מכשיר שמאפשר לזהות את המתקשר הוא סלקטור חוסם שיחות חכם, המכשיר מזהה את מספר הטלפון של המטלפן ומאפשר חסימה סלקטיבית של מתקשרים.

ברשותנו מגוון מכשירי האזנה, הקלטה ושידור איכותיים לביצוע האזנות והקלטות למשך שעות או חודשים, בהתאם לדגם.

צרו איתנו קשר עוד היום להתאמת הפתרון המתאים ביותר עבורכם

להצעת מחיר/הזמנה/פרטים נוספים: צרו קשר

Recording
מקט: article-phones-recording

עוד מוצרים בקטגוריית: טלפונים - האזנה הקלטה