מכשירי מעקב ואיתור - GPS

מכשירי מעקב ואיתור - GPS

כיום אפשר לעקוב אחר כלי רכב ניידים באמצעות ציוד מעקב שכולל מכשירים זעירים ומתוחכמים. ציוד המעקב מאפשר לאתר את כלי הרכב גם באזורים שאינם נוחים לאיתור. המערכת המתוחכמת מבוססת על מכשירי מעקב  GPS מתוחכמים וקומפקטיים שנעזרים בטכנולוגיות מתקדמות כדי לאתר ולעקוב אחר מיקום כלי הרכב במגוון אזורים.

כיצד עובד ציוד מעקב לרכבים

במכשיר GPS לרכב מותקן כרטיס סים אליו נשלח קוד שמאפשר לחבר שאותו למערכת של העוקב. המעקב מתאפשר בעזרת טכנולוגיות לוויינים, סלולר ואפליקציות. הרכיב של מכשיר המעקב משדר לרשת לוויינים שמאתרת ומדווחת על מיקום הרכב, כאשר מערכות מעקב ואפליקציות מאפשרות ליישם את השימוש בנתונים המשודרים. זהו ציוד מעקב מתקדם שבנוסף מספק מגוון אפשרויות כגון מעקב אוטומטי, התראות תנועה בדרך ועוד.

גישה למכשיר מעקב לרכב

מכשירי מעקב לרכבים הם ברוב המקרים מכשירים זעירים שאפשר להתקינם במקומות מסתור בתוך או מחוץ לכלי הרכב ולהסוותם מהעין. מכשיר מעקב עשוי לשמש לאורך זמן הודות לסוללות חזקות שפועלות לתקופה ארוכה. הסוללות מאפשרות להפעיל מעקב GPS לאורך זמן גם במקרים שבהם אין גישה לכלי הרכב.

תכונות נוספות של מכשירי מעקב לרכב

מכשירים אלה כוללים תכונות נוספות, כגון הקלטה ושמירת מידע על כרטיס זיכרון (כאשר יש גישה למכשיר). כמו כן מכשיר מעקב יכול לכלול תכונות כגון האזנה בשעת אמת לשיחות בעזרת מיקרופון רגיש או מצלמה זעירה במיוחד המותקנת באופן מוסווה מאפשרת צילום רחב טווח של פנים הרכב.

מדוע יש צורך במעקב GPS לרכב

האפשרות לעקוב אחר מיקום כלי רכב מעניקה אפשרות לנטר ולאתר רכבים במצבים שונים. GPS לרכב מספק מידע על המיקום ותנועת המכונית. מידע זה מאפשר לאתר את מיקומם של הנוסעים ברכב במקרי הצורך. במקרים של גניבה או פריצה לכלי הרכב, התקנה של מכשיר מעקב מסייעת באיסוף נתונים לחברות הביטוח. חברות ועסקים מנטרים את מיקום הרכבים באמצעות ציוד מעקב שמותקן בהם. באופן הזה במקרה של תקלה או בעייה בדרך אפשרי לאתר מיקומו של הרכב.

 

להצעת מחיר/הזמנה/פרטים נוספים: צרו קשר

מכשיר מעקב לרכב
מקט: article-gps

עוד מוצרים בקטגוריית: מכשירי מעקב ואיתור - GPS