מכשירי האזנה

מכשירי האזנה

מכשירי האזנה מאפשרים האזנה מרחוק לשיחות בסיטואציות שונות, כגון שיחה בחדר סגור, בכלי רכב ואפילו בשטח פתוח. המכשירים המתוחכמים מבוססים על מגוון טכנולוגיות, ביניהן כרטיס סים שמוכנס למכשיר האזנה ומופעל באמצעות קוד, גלי רדיו, מתקן USB ועוד.

תכונות מכשירי האזנה

מכשירי ההאזנה קטנים במיוחד ואת מרביתם אפשר לשלב באופן מושלם בסביבה ולמקם בהתאם לצורך. מכשירים אלה אומנם קלים במשקל וזעירים בממדיהם, אבל עם זה הם מאפשרים להאזין, לשדר ואף להקליט שיחות שמתקיימות במרחק של מאות מטרים. יש מכשירים שמאפשרים האזנה דרך קירות, אחרים מצטיינים בהאזנה למכשירים סלולריים, למחשבים נייחים וכדומה. 
העיצוב של מכשירי האזנה מאפשר להסוות בשני אופנים: גודלם הזעיר מאפשר לטמון אותם במקומות שאינם נראים לעין, וכמו כן העיצוב שלהם מאפשר להסוות אותם היטב, באופן שמשלב אותם באביזרים ובפריטים באופן תמים למראה.
מכשירים שמיועדים למעקבים לתקופה ארוכה מצוידים בסוללות חזקות או באפשרויות טעינה שמאפשרות האזנה לאורך זמן. זהו יתרון במקרים שבהם לא מתאפשרת גישה למכשיר ההאזנה לצורך הטענה מחודשת.

אפשרויות האזנה מרחוק

האזנה מרחוק מתאפשרת באמצעות גלי רדיו או שידור אונליין. לכל סוג מכשיר טווח שידור שונה, בין השאר בהתאם לטכנולוגיה שעליה מבוסס המכשיר. למכשירי האזנה יש אפשרויות לפונקציות נוספות כגון הקלטה, בין שבמכשיר האזנה עצמו או במכשיר העוקב, או אפשרות להתראה כאשר נקלטת שיחה. 

בחירת מכשיר האזנה

קיים מגוון גדול של דגמי מכשירי האזנה שמשמשים למטרות שונות, כגון האזנה לקליטת התראות, הקלטת שיחות ועוד. לכל מכשיר האזנה נקודות חוזק בהתאם לתכונות ולמפרט. מכיוון שקיים מבחר גדול של מכשירים אפשר לבחור את המכשיר המתאים בהתאם לצורך הספציפי. 

נקודות חשובות לבחירת מכשיר ההאזנה:

  • סביבת ההתקנה של המכשיר (בחדר סגור או ברכב)
  • טווח קליטה (החל בכמה מטרים ועד למאות מטרים)
  • משך זמן ההאזנה (האזנה ברצף או בהתאם להתראות)
  • נגישות למיקום מכשיר האזנה (לצורך טעינה או הקלטה)
  • אופן קבלת המידע (דרך מכשיר סלולר, מחשב, אוזניות)

 

להצעת מחיר/הזמנה/פרטים נוספים: צרו קשר

מכשיר האזנה | Listening Device
מקט: article-listening-device

עוד מוצרים בקטגוריית: מכשירי האזנה