מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה מאפשרות לתעד פעולות שליליות שמתרחשות בתוך או מחוץ למבנה. באמצעות מצלמה או מצלמות אבטחה אפשר לזהות פורצים החודרים לבית או לעקוב אחר פעילות לא מורשית שמתבצעת במשרד. כמו כן אפשר להתקין מצלמות אבטחה שמאפשרות לעקוב בזמן אמתי אחר המתרחש ולהזעיק עזרה במקרה הצורך.

ישנן דרכים שונות להתקנת מצלמות אבטחה. אפשר להתקינן כרשת או כמצלמה בודדת, כאשר ההחלטה אם להתקין רשת מצלמות או מצלמת אבטחה אחת בלבד היא בהתאם לצורך שנוצר ולתנאים הפיזיים במקום - רשת מצלמות אבטחה מאפשרת לעקוב באופן אינטנסיבי אחר המתרחש בבית או בבניין, בעוד מצלמת אבטחה בודדת מאפשרת לכסות שטח מסוים בלבד. עם זה, ישנן מצלמות אבטחה המסתובבות על ציר שמאפשר להן לצלם טווח שטח גדול יותר. כמו כן, ישנם פרמטרים נוספים לבחירה בסוג מצלמת אבטחה, ביניהם איכות הצילום או אופן התקנת המצלמה. לכל צורך שהוא, יש מגוון גדול של סוגי מצלמות אבטחה החל במצלמות אבטחה פשוטות ועד למצלמות עם פונקציות צילום ומעקב מורכבות.

מצלמות אבטחה סטנדרטיות מיועדות לצילום באור יום. לעתים יש צורך בצילום בתנאי חושך ולכך מתאימות מצלמות אינפרה אדום עם טווח ראייה רחוק למדי. הן מיועדות בין השאר לניטור כניסה של פורצים או להבדיל למעקב אחר תינוק במהלך שנת הלילה.

בחירה בסוג מצלמת האבטחה היא בהתאם למיקום שלה, אם בתוך או מחוץ למבנה. יש לוודא את התאמת מצלמת האבטחה לאופן ההתקנה שלה כאשר לעתים יש צורך למגן את המצלמה מפני פגיעות מזג אוויר וכדומה.

כמו כן, אפשר לבחור באופן שבו מצלמת האבטחה שומרת על המידע המצולם, בין מצלמת אבטחה המקליטה ושומרת את המידע בזיכרון ובמקרים אלה יש צורך להגיע אל המצלמה פיזית כדי לשלוף את המידע, ובין מצלמות אבטחה און-ליין שמשדרות את המידע בזמן אמתי לצופה מרוחק ואף אפשר לחברן למרכז בקרה.

בחירה ברזולוציה של מצלמות אבטחה היא בהתאם לאופן השימוש במצלמה. רזולוציה גבוהה מאפשרת לצלם פרטים באופן ברור וכך אפשר לזהות באופן טוב יותר מידע כגון מספר רכב. פריים גבוה מאפשר לקלוט טוב יותר עצמים בתנועה.

סוג נוסף של מצלמות אבטחה הן מצלמות נסתרות שאפשר להתקין באזורים שונים במבנה או בפריטים בסביבה. ישנם סוגים שונים של מצלמות נסתרות, חלקם זעירים במיוחד או סוגי מצלמות שאפשר לשאת על הגוף או להתקין באביזרי משרד או בית. כיום ישנן מצלמות נסתרות זעירות ומשוכללות במיוחד שאפשר להסתירן בקלות. כאשר המטרה היא הצפנת מצלמה נסתרת בתוך המבנה, ההתקנה יכולה להיות מורכבת למדי. אבל, במקרים רבים, התקנה של מצלמה נסתרת היא נושא קונטרוברסלי, מכיוון שהחוק אוסר על ביצוע מעקבים ללא ידיעת הנעקב. ישנם המעדיפים להתקין מצלמות אבטחה גלויות במטרה להרתיע מפני ביצוע פעולות שליליות יותר מאשר לתעד אותן באמצעות מצלמת האבטחה.

להצעת מחיר/הזמנה/פרטים נוספים: צרו קשר

Security Cameras
מקט: article-security-cameras

עוד מוצרים בקטגוריית: מצלמות אבטחה