חקירות פרטיות

חקירות פרטיות

החקירות באינסק מבוצעות על ידי ''כהן חקירותיי משרד לחקירות  ברישיון משרד המשפטים המעסיק במשרדו חוקרים הרשויים על ידי משרד המשפטים בלבד.

למשרד מניטין רב בחקירות מורכבות כולל חקירות סיייבר ופשיעת מחשב.

המשרד מנוהל על ידי יוצאי יחידת העיקוב ויחידת להב 433 של משטרת ישראל.

בין השירותים:

  • מעקבים
  • מידע
  • איתור
  • חקירות יכולת
  • בדיקות פוליגרף
  • לקוח סמוי
  • צילום מעקב והקלטה
  • תיעוד ישיבות והקלטת דיונים
  • ועוד....

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות מאפשרות לאסוף מידע במסגרת אזרחית ובהתאם לחוק. חקירות יכולות להתקיים בתחומים רבים, ביניהם איסוף מידע בנושאי אישות, איתור נעדרים, מעקב אחר עובדים ועוד. הן כלי שמאפשר לבדוק מידע עכשווי על אנשים ומידע לגבי עברם, הן בתחום האישי, הן הכלכלי וכדומה. כדי לנהל משרד חקירות פרטיות יש לעמוד בדרישות משרד המשפטים, וכך גם מוטל על חוקר פרטי, שעליו לעמוד בדרישות משרד המשפטים לקבלת רישיון חוקר. עדויות רבות של חוקרים פרטיים על משימות מעקב מתקבלות כקבילות בבית המשפט.

מתי יש צורך בחקירה פרטית

במקרים רבים, מידע שמגיע מהחוקר מאפשר ללקוח להחליט אם להתחיל בתהליך מסוים (כגון שותפות או חוזה), או להביא לסיומו. במקרים אחרים, חקירה פרטית מאפשרת הצגת עדויות שנדרשות עבור צד כזה או אחר בבית המשפט. למשל, חקירות פרטיות רבות מתנהלות במקרים של תביעות גירושין, כאשר העדויות שמוצגות יכולות לקבוע את החלטת השופט לגבי זכויות הצדדים. חקירות פרטיות מתקיימות גם במקרים של תביעות כגון תביעות נכות או ביטוח. במקרים כאלה החקירה מאפשרת לבדוק אם התובע אכן זכאי לקבל פיצוי או קצבה בהתאם לטענתו לנכות או לפגיעה. ישנם מקרים שבהם יש צורך בהצגת עדויות לפני פנייה למערכת המשפטית, ולחקירות הפרטיות חלק רב בתהליך. למשל, מעקב אחר בן הזוג בתהליך גירושין כאשר עדויות על בגידת בן הזוג יכולות לקבוע את גורל הרכוש המשותף. במקרים אחרים מאפשרת חקירה פרטית למנוע פגיעה של עובד במטופל או בילד. מעקב פרטי אחר נעדרים מאפשר למצוא בעלי חוב שלא שילמו את חובם ועוד.

ביצוע חקירות פרטיות

חקירה פרטית מתבצעת בהתאם להסכם בין הלקוח לחוקר הפרטי, תוך חיסיון ונאמנות של החוקר הפרטי ללקוחו. החוקר מציג ללקוח דו"חות מעקב במהלך החקירה וזה יכול להחליט כיצד להשתמש במידע שאותו קיבל מהחוקר. לצורך השלמת המשימה משתמשים חוקרי משרדי חקירות פרטיות באמצעים מגוונים, כגון מעקב פיזי, אמצעי האזנה, מצלמות, תשאול ואיסוף מידע ממקורות שונים, בהתאם לסוג החקירה. חלק מאמצעי המעקב של החוקרים הפרטיים משוכללים ביותר ואינם נמצאים בשימוש הציבור הרחב.

להצעת מחיר/הזמנה/פרטים נוספים: צרו קשר

חוקר פרטי
מקט: 123123123

עוד מוצרים בקטגוריית: חקירות פרטיות