בדיקות האזנה

בדיקות האזנה
בדיקות האזנה מחברה מקצועית
 
מכשירי האזנה הם ציוד שמאפשר ציתות בבית ובמשרד, במכונית, בטלפון או בנייד. מכשירים אלה זעירים ומתוחכמים ויכולים לשדר לטווח רחוק. מכשירים אלה אפשר להתקין באופן שלא מאפשר לזהותם אלא באמצעות בדיקות האזנה מחברה מקצועית.
 
חברת אניסק מתמחה בבדיקות האזנה מקצועיות ביותר
 
אם אתם חושדים שמצותתים לכם או עוקבים אחר שיחות הטלפון שלכם פנו אלינו להזמנת "שירות עד בית הלקוח" לביצוע בדיקה מקצועית ואמינה של מומחה מנוסה, אמין ודיסקרטי.
אנו מספקים בדיקות מעקב וריגול מקצועיות לאיתור מכשירי האזנה ברכב, בבית ובמשרד, בטלפונים ובניידים, במחשבים ובמרכזיות טלפון IP.
 
מצותתים לכם עם מכשירי האזנה?
  • ציתות לשיחות בטלפון ובנייד מתבצע באמצעות משדר הקלטה זעיר או משדר עם טווח שידור רחב שמותקן פיזית במכשיר שלכם. דרך נוספת להאזנה לשיחות טלפון היא באמצעות מכשיר אלחוטי שקולט את השיחה מטווח רחוק יחסית, ללא ציוד שמותקן במכשיר.
  • טכניקות ציתות לכלי רכב כוללות התקנת משדר זעיר ברכב או מעקב GPS משוכלל.
  • האזנה בבית ובמשרד מתאפשרת באמצעות מיקרופונים ומשדרים זעירים שמותקנים באופן שמסווה אותם מהעין.
 
איתור מצלמות מעקב
 
באמצעות מצלמות מעקב נסתרות אפשר להקליט ולשדר אתכם בזמן אמתי. טכניקות המעקב כוללות הקלטה ושליפה פיזית של מתקן הצילום או שימוש במכשור אלחוטי ארוך טווח שמאפשר צילום של הפעילות במקום. אלו מצלמות קטנות במיוחד שמותקנות בזווית צילום מתאימה תוך הסוואת עינית המצלמה.
 
איך מאתרים ציוד האזנה ומעקב?
 
איתור מכשירי האזנה ומעקב כולל ציוד מקצועי לסריקה פיזית של החדר או הרכב במטרה לזהות את מיקום מכשירי המעקב שהותקנו במקום וציוד לזיהוי תדרי מעקב אלחוטי שמתבצע ממקור חיצוני.
 
חברת אינסק מבצעת בדיקות מקצועיות במחירים נוחים לאיתור מכשירי ציתות ומעקב. פנו אלינו בהקדם להזמנת בדיקה.

להצעת מחיר/הזמנה/פרטים נוספים: צרו קשר

בדיקת האזנה לטלפון
מקט: 8813

עוד מוצרים בקטגוריית: בדיקות האזנה